УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України привітав Командувача Внутрішніх військ МВС України з професійним святомЗвернення Голови Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України до Командувача, воєначальників, воїнів-правоохоронців, ветеранів і службовців Внутрішніх військ МВС України
 
КОМАНДУВАЧУ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК МВС УКРАЇНИ
ГЕНЕРАЛУ АРМІЇ КІХТЕНКУ О. Т.
 
Вельмишановний Олександре Тимофійовичу!
Шановні воєначальники, воїни-правоохоронці, ветерани і службовці
внутрішніх військ МВС України!
Дорогі брати і сестри!

Від душі вітаю всіх вас із професійним святом та з 17-ю річницею від дня утворення Внутрішніх військ МВС України!

Ваша самовіддана праця і героїзм дозволила внутрішнім військам у складний час зберегти репутацію війська, здатного вирішувати основний обсяг завдань, пов'язаних із забезпеченням закону і порядку в нашій державі, протидії правопорушенням, екстремізму і тероризму. При цьому особливу повагу заслуговує ваше жертовне служіння Батьківщині сьогодні, коли держава не має ще достатніх ресурсів, щоб створити гідні умови для життя військовослужбовців, їхніх дружин і дітей.

Священноначалля Української Православної Церкви особливо втішає те, як вам для зміцнення власних духовних сил і морального духу військ у цілому, навіть у цих важких соціально-економічних умовах, вдається знаходити сили і засоби, щоб у військових частинах зводити гарні православні храми і каплиці, влаштовувати молитовні куточки. Вірю, що ваша турбота про поліпшення духовно-морального клімату у військових частинах позитивно впливатиме на всі сторони життя і діяльності Внутрішніх військ МВС України, допоможе їм стати справжньою школою моральної доблесті і патріотичної вірності.

Закликаючи благословення Боже на ваше служіння, бажаю вам, дорогі брати і сестри, мужності і сил у нелегкому служінні на благо нашої Батьківщини!

З повагою
† Августин,
архієпископ Львівський і Галицький,
голова Синодального відділу
Української Православної Церкви
по взаємодії зі Збройними Силами
та іншими військовими формуваннями України


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com