УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир нагородив офіцерів СБУ орденами Української Православної ЦерквиСьогодні, 27 березня Блаженніший Митрополит Володимир прийняв у своїй предстоятельській резиденції в Києво-Печерській Лаврі співробітників Служби безпеки України. Він привітав правоохоронців із професійним святом, яке вони відзначали 25 березня, та вручив їм нагороди Української Православної Церкви.

Зокрема начальник Управління СБУ в Харківській області генерал-лейтенант Андрій Мухатаєв і в Запорізькій області генерал-майор Сергій Брест отримали ордени преподобного Іллі Муромця II ступеня. Такий же орден було вручено полковнику Служби безпеки Андрію Стародубцеву, орденом святого рівноапостольного князя Володимира III ступеня був нагороджений полковник Олег Плетньов, а орденами преподобного Нестора Літописця II ступеня — майор Владислав Абдула (начальник прес-служби Управління СБУ в Харківській області) та капітан Андрій Саленков.

Нагороджені подякували Архіпастиреві за привітання, коротко розповіли про допомогу, яку вони сьогодні намагаються надавати Українській Православній Церкві та вручили Блаженнішому Митрополитові Володимиру пам’ятні подарунки.

Важливо, що сьогодні завдяки роботі цього правоохоронного органу відкриваються архіви — стає доступною інформація про репресованих безбожною владою священнослужителів і віруючих, Церкві повертаються ікони та богослужбове начиння і таким чином припиняються спроби вивезти ці речі контрабандою за кордон; в різних регіонах України офіцери СБУ допомагають священнослужителям у вирішенні складних питань у галузі церковно-державних відносин.

Фото Максима Брусніки
 
ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com