УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-ЄРУСАЛИМ. Блаженніший Митрополит Володимир мав зустріч із Єрусалимським Патріархом Феофілом III3 квітня у приміщенні Єрусалимської Патріархії відбулася зустріч Предстоятеля Української Православної Церкви з Патріархом Єрусалимським Феофілом III та іншими членами Священного Синоду Єрусалимської Православної Церкви.

Сторони обговорили актуальні питання, які хвилюють сьогодні Православний світ, а також торкнулися теми корисного впливу Єрусалимської Патріархії на міжконфесійне життя сучасного суспільства.

Блаженніший Митрополит Володимир подякував Патріархові Феофілу за можливість відвідувати Святу Землю, яка надається численним паломникам із України.

У свою чергу, Єрусалимський Патріарх високо оцінив архіпастирську та суспільно-політичну діяльність, яку здійснює Предстоятель Української Православної Церкви у складний період так званої економічної кризи, а також його мудру архіпастирську діяльність по подоланню існуючого в Україні Церковного розколу та збереженню церковної єдності.

ДО РЕЧІ. Напередодні цієї зустрічі з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира Єрусалимській Патріархії було передано дванадцять великих і стільки ж малих лампад на знак вдячності та поваги.

Патріарх Феофіл щиро подякував за подарунки Предстоятелеві Української Православної Церкви та колективу Київського ювелірного заводу на чолі з головою правління Валерієм Воловиком.

Читайте також:

КИЇВ-ЄРУСАЛИМ. Блаженніший Митрополит Володимир молився за український народ у храмі Гроба Господнього >>>

 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com