УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-МОСКВА. Блаженніший Митрополит Володимир освятив приміщення посольства України в Росії30 березня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, який прибув до Москви для участі у засіданні Священного Синоду РПЦ, звершив чин освячення приміщення Посольства України в Росії.

За богослужінням молилися: секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Росії Костянтин Грищенко, заступник керівника Секретаріату Президента України Юрій Богуцький, співробітники посольства, а також секретар з міжправославних зв’язків Відділу зовнішніх церковних зв’язків МП протоієрей Миколай Балашов і співробітник ВЗЦЗ РПЦ священик Ігор Якимчук.

Звертаючись до присутніх після богослужіння, Предстоятель Української Православної Церкви побажав пану Грищенку та усьому колективу українського дипломатичного представництва в Москві благословенних успіхів і Божої допомоги у справі зміцнення дружніх відносин між Україною та Росією, збереження духовної єдності двох братніх народів.

На пам’ять про подію Блаженніший Митрополит Володимир передав у дар Посольству ікону Живоначальної Трійці, а кожного з присутніх благословив іконками Пресвятої Богородиці.

Митрополит Володимир також нагородив К.І. Грищенка ювілейним орденом Української Православної Церкви "1020-річчя Хрещення Київської Русі".

Потім під час бесіди сторонами була відзначена глибока духовна та культурна спільність народів України та Росії.

Пан Посол назвав виключно важливою подією відвідання посольства духовним пастирем української народу.

Служба комунікації ВЗЦЗ/Патріархія.ru

ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com