УКР РУС ENG 
   

ІСПАНІЯ. З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира на острові Тенеріфе були відправлені богослужіння Страсної седмиці та ПасхиВ Іспанії, на острові Тенеріфе, який є найбільшим серед Канарських островів, відбулися богослужіння Страсної седмиці та Пасхи, які з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відправив співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків протоієрей Валерій Кравець.

Богослужіння відправлялися в храмі XVI століття в ім'я Сан-Себастьяна, який місцева католицька громада надає православні громаді. Зокрема, у Великий Четвер було відправлено Утреню із читанням дванадцяти Страсних Євангелій, що повіствують про спасительні страждання Господа нашого Іісуса Христа.

У Велику Суботу було звершено Божественну літургію, де православні віруючі з України, Білорусі, Росії, Молдови, Сербії та Румунії причастилися Святих Таїн.

На Великдень пасхальне богослужіння розпочалося хресною ходою навколо храму з іконою Воскресіння Христового, після чого були відправлені Утреня та Літургія. Після Божественної літургії протоієрей Валерій звершив освячення артоса, а також пасхальних пасок і яєць. По завершенні освячення усі присутні мали змогу розговітися за спільною трапезою, яку приготували члени Асоціації «Слов’янський Культурний Центр» на Канарських островах.

Також у Велику Суботу о. Валерій звершив Таїнство Хрещення над двома немовлятами.

Після усіх богослужінь отець Валерій проводив пастирські бесіди з членами православної громади.
 
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com