УКР РУС ENG 
   

СЕВАСТОПОЛЬ. Голова Синодального військового відділу УПЦ мав зустріч із представниками командування Військово-Морських Сил України (ОНОВЛЕНО)23 квітня голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин відвідав місто Севастополь, де взяв участь у зустрічі корабля Управління Військово-Морських Сил України «Славутич», який повернувся з міжнародних навчань «BLACKSEAFOR».

Владика привітав військових моряків із Світлим Христовим Воскресінням, а також із успішним виконанням важливих завдань. Він побажав представникам екіпажу та їхнім родинам Божого благословення, міцного здоров’я, успіхів у нелегкій морській службі.

Після відвідання корабля відбулася зустріч архієпископа Августина з заступником Командувача Військово-Морських Сил України віце-адміралом Віктором Максимовим. У ній також взяли участь начальник Управління виховної роботи ВМС України капітан I-го рангу Микола Куліш, секретар Синодального військового відділу Української Православної Церкви капітан I-го рангу запасу Віктор Кулакевич, благочинний храмів міста Севастополя протоієрей Сергій Халюта, а також відповідальний за взаємодію Церкви та армії в Кримській єпархії протоієрей Димитрій Кротков.

Сторони обговорили проблемні питання взаємодії Української Православної Церкви зі Збройними Силами, пов’язаних з задоволенням релігійних потреб віруючих моряків.

У результаті була досягнута домовленість про підготовку спільної угоди про механізми надання духовної опіки і військово-патріотичного виховання моряків Військово-Морських Сил України.

Потім архієпископ Августин відвідав Севастопольський військово-морський інститут імені адмірала Павла Нахімова, де його прийняв начальник Інституту контр-адмірал Сергій Тараненко. Владика ознайомився з навчальною базою закладу та високо оцінив умови, що створені для підготовки офіцерів Військово-Морських Сил України.
Насамкінець він подякував начальникові Інституту за плідну співпрацю з Церквою та висловив надію, що з роками вона міцнішатиме.

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com