УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулася зустріч Блаженнішого Митрополита Володимира з керівниками силових підрозділів України та військовими аташе посольств зарубіжних країн24 квітня керівники силових підрозділів України та військові аташе посольств зарубіжних країн за традицією на Світлу Седмицю відвідали Києво-Печерську Лавру.

У лаврському храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці для гостей відправив молебень голова Синодального військового відділу Української Православної Церкви архієпископ Августин. Він привітав усіх присутніх зі святом Великодня.

«Це вперше вирішили зробити на Великдень для військових аташе християнських країн православних і з Європи, — відзначив зокрема він. — Всі поводили себе, як справжні православні християни, і це теж знак того, що представники Збройних сил різних країн ставляться з повагою і до церкви, і до свого християнського звання. Я думаю, це корисно, тому що ми в особі цих аташе бачимо військові формування і можемо спілкуватися. Ми співпрацюємо».

Також військовики зустрілися з Блаженнішим Митрополитом Володимиром. Вони обговорили шляхи співпраці Української Православної Церкви із силовими структурами.

Ілля Тищенко, директор Департаменту гуманітарної політики МО України: «Міністерство оборони спромоглося в минулому році вперше за всю історію існування Збройних сил підготувати і підписати директиву Міністра оборони про душпастирську опіку в Збройних силах. Більш того, ми пішли далі, - підписали Меморандум про співпрацю з основними релігійними організаціями в Україні і створили раду душпастирської опіки при Міністерстві оборони. Я думаю, що ми на правильному шляху. Говорити про введення військових капеланів поки що передчасно, але це справа майбутнього і не такого вже далекого, як деяким здається».

Представники збройних сил інших держав, МВС України, Держдепартаменту з питань виконання покарань, Генерального штабу Міністерства Оборони, МНС України та військові аташе отримали від Блаженнішого Митрополита Володимира пасхальні подарунки й благословення на роботу.

Потім військових пригостили святковою трапезою. Під час цієї частини заходу відбулася презентація Проекту відродження Свято-Миколаївського храму-пам’ятника на Звіринці, закладеного в пам’ять про наших співвітчизників, загиблих у Першій світовій війні.

Голова Виконавчого комітету з відродження святині Вадим Линник коротко розповів гостям про основні аспекти діяльності у цьому напрямку.
 
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com