УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії УПЦ єпископ Васильківський Пантелеімон відправив панахиду за жертвами репресій у Биківнянському лісі28 квітня у Биківнянському лісі, на місці поховань жертв радянських репресій, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон звершив панахиду за загиблими в часи лихоліть.

Преосвященному владиці співслужив настоятель Свято-Макарівського храму столиці протоієрей Анатолій Затовський. 

Першу панахиду на цьому місці було відслужено 20 років тому  і  тоді, у 1989 році,  вперше її звершив саме отець Анатолій.

В часи гонінь тисячі православних християн за сповідання віри  пролили свою кров. Тому обов’язком духовенства є молитви за тих, хто не відрікся від своєї віри і засвідчив її своєю кров’ю.

Ймовірно, що на місці цих поховань є ті, хто причислені до лику новомучеників і хто молить Бога за нашу Церкву і її боголюбивий народ.

На сьогоднішній день тут є тільки освячений хрест. На кожному дереві, що росте поряд із ним, є таблички з фотографіями та іменами людей, що тут поховані.

Биківнянські поховання за дослідженнями є найбільш масовими в Україні. Тут, за попередніми підрахунками, протягом 1937-1941 років було знищено та таємно захоронено більше ста тисяч громадян України.
 

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com