УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм-каплицю в ім'я блаженної Ксенії Петербурзької2 травня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм-каплицю в ім'я блаженної Ксенії Петербурзької, що на Святошинському  кладовищі столиці.

Його Блаженству співслужили секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр і секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський.

Після богослужіння Митрополит Володимир привітав усіх зі святом світлого Христового Воскресіння та подарував парафії ікону святителя і чудотворця Спиридона Триміфунтського.

Наостанок Архіпастир відправив заупокійну літію за священнослужителями і черницями, які спочивають на цьому кладовищі.  Тут  поховано  близько 300 насельниць Свято-Покровського та Свято-Вознесенського Флорівського жіночих  монастирів столиці, ректор Московської духовної  академії і семінарії протоієрей Константин Ружицький, насельники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а також багато священнослужителів київських храмів і обителей.

ДО РЕЧІ. Зведення храму-каплиці в ім'я блаженної Ксенії Петербурзької було розпочато  у лютому 2008 року. У перспективі планується будівництво великого храму на честь ікони Божої Матері "Усіх скорботних Радість".

Стараннями громади  неподалік  храму був встановлений  хрест  у пам’ять про воїнів, загиблих  під час визволення  Києва від німецько-фашистських окупантів.

Фото Костянтина Дмитренка

ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com