УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр звершив Божественну літургію біля чесних мощей святителя Спиридона Триміфунтського у храмі на честь Усіх святих8 травня секретар Предстоятеля Української Православної Церкви єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, настоятель храму на честь Усіх святих, звершив Божественну літургію біля чесних мощей святителя Спиридона Триміфунтського в дерев’яному храмі в парку будівництва кафедрального собору на честь Воскресіння Христового.

Йому співслужили: благочинний Макарівського району архімандрит Кирил (Білан), завідуючий канцелярією Київської Митрополії ігумен Аркадій (Демченко) і настоятель храму в ім’я святих Бориса і Гліба смт Козин протоієрей Петро Артерчук.

Настоятель храму на честь Усіх святих єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр також відправив молебень святителю Спиридону Триміфунтському біля раки з його чесними мощами. Разом із духовенством у храмі і за його межами (богослужіння транслювалося на вулицю) грецькому чудотворцю молилися також численні віруючі.

Фото Максима Брусники

Постійна адреса матеріалу
 
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com