УКР РУС ENG 
   

Голова Синодального військового відділу УПЦ архієпископ Львівський і Галицький Августин привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги 
Звернення Голови Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України до ветеранів Великої Вітчизняної війни з нагоди Дня перемоги
 
 
Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!
Дві великі Перемоги, хоча досить різні за суттю та змістом, святкуємо ми квітучою весною й тому дві величезні радості переповнюють серце кожного нашого співвітчизника. Перша радість – найбільша радість, яка тільки може бути для нас, православних християн, полягає у великодньому вітанні: «Христос воскрес!» – радість про перемогу Христа над смертю, гріхом і дияволом. Христос переміг смерть – і вона вже не панує над людиною. Христос переміг гріх – і силою Його ми боремося з гріхом і перемагаємо його, стаючи соратниками Спасителеві. Христос переміг диявола – і ворог роду людського подоланий.
 
Друга радість – радість від того, що знову й знову ми можемо принести слова величезної подяки вам, дорогі ветерани! Ви перемогли фашизм і Бог не допустив панування коричневої чуми над нашою землею. Завдяки Вам уже кілька поколінь людей живуть, не знаючи війни, і ми маємо можливість спасати свої душі для вічності, служачи Богові й трудячись на користь Батьківщини й нашого народу.
 
Від всієї душі бажаю Вам, дорогі брати й сестри, здоров'я, кріпості сил, оптимізму й душевної бадьорості в наш непростий час. Нехай зберігається нерушимим Ваше фронтове братство і буде невичерпною любов і турбота держави й близьких про усіх Вас!
 
З любов'ю у Христі, повагою й вдячністю
9 травня 2009 року
 
† Августин,
архієпископ Львівський і Галицький 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com