УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-ТЕРНОПІЛЬ. Синодальний військовий відділ УПЦ організував для курсантів Київського національного університету внутрішніх справ паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської ЛавриЗ 16 по 17 травня поточного року група курсантів Навчально-наукового інституту підготовки кадрів кримінальної міліції Київського національного університету внутрішніх справ звершила паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври. Дана поїздка стала можливою за сприяння Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, на чолі з архієпископом Львівським і Галицьким Августином, який 16 травня зустрічав паломників у святій Лаврі разом із намісником монастиря архієпископом Почаївським Володимиром.

Фінансову підтримку відділу в реалізації цього проекту надав Благодійний фонд імені колишнього Міністра внутрішніх справ України Юрія Федоровича Кравченка. Владики привітали курсантів, після чого останні молилися за Всеношною в Успенському соборі Лаври. Кожному архієпископ Володимир подарував книжку про Почаївську Лавру та святу воду.

17 травня курсанти вклонилися святиням монастиря — чудотворній Почаївській іконі Богоматері, Її цельбоносній стопі, а також мощам преподобних Іова і Амфілохія Почаївських. Вихованці Почаївської духовної семінарії провели для них екскурсію територією святої обителі, після чого була організована зустріч між курсантами та вихованцями духовної школи. На ній вони поділилися один з одним своїми враженнями про студентське життя, де знайшли багато спільного, адже не секрет, що при складанні розпорядку життя семінарій був частково взятий приклад із військових формувань.

Заступник голови Синодального військового відділу УПЦ, настоятель Богоявленського храму при Київському національному університеті внутрішніх справ священик Віталій Приходько, який супроводжував групу, розповів семінаристам про домову церкву при університеті та нагальні проблеми християнської місії серед студентської молоді. Насамкінець хор вихованців Семінарії виступив перед гостями з концертом великодніх піснеспівів.

Фото Павла Куліша
 
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com