УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир звершив закладку капсули в фундамент храму на честь мучеників Косьми і Даміана12 червня Предстоятель Української Православної Церкви звершив чин закладки капсули у фундамент храму на честь святих мучеників Косьми і Даміана на території столичної міської лікарні №8 (Кондратюка, 8).

Його Блаженству співслужили архієпископи: Вишгородський Павел та Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський, а також духовенство Північного благочинного округу.

Після богослужіння Митрополит Володимир звернувся до віруючих зі словами настанови.

«Сердечно вітаю вас із цією подією, в якій ми тільки що взяли участь - освяченні місця під будівництво нового храму, - сказав Архіпастир. - Молитовно бажаю, щоб із допомогою Всевишнього знайшлися добрі люди і довершили б це діло для слави Божої, на радість віруючим, які будуть приходити сюди, приймати Святі Таїнства, спілкуватися з небом, а також один із одним», - сказав Архіпастир.

ДО РЕЧІ. Майбутній Косьмодаміанівський храм, згідно проекту, розрахований приблизно на двісті п’ятдесят чоловік. У ньому буде один престол. З літа 2003 року богослужіння звершуються у виділеному приміщені, обладнаному під храм, що розташований поруч з місцем будівництва. Перша Літургія була звершена 29 травня 2004 року, а 14 липня, в день пам’яті святих Косьми і Даміана, було освячено місце під будівництво великого храму. Також планується побудова парафіяльної недільної школи.

ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com