УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального військового відділу УПЦ освятив хрест на місці будівництва каплиці при Навчально-науковому інституті підготовки слідчих і криміналістів Київського національного університету внутрішніх справ8 липня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відбулося освячення хреста на місці будівництва каплиці при Навчально-науковому інституті підготовки слідчих і криміналістів Київського національного університету внутрішніх справ згідно з клопотанням керівництва цього закладу.

Чин освячення звершив голова Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин. Курсантами і викладачами цього навчального правоохоронного закладу духовно опікуються співробітники Синодального військового відділу – ще у 2002 році тут було започатковано курс занять з християнської етики для курсантів.

Після освячення начальник інституту полковник міліції Микола Бочкарьов запросив військове духовенство на зустріч із викладацьким складом інституту, де було обговорено питання подальшої співпраці у сфері духовно-морального виховання.

Священик Віктор Яценко

ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com