УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків прийняв групу італійських студентів-міжнародників9 липня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви архімандрит Кирил (Говорун) зустрівся зі студентами-міжнародниками університету північно-італійського міста Трієсте. Групу очолював професор Стефано Пілотто. У зустрічі також взяв участь співробітник Відділу протоієрей Миколай Данилевич. Спілкування відбувалося італійською та англійською мовами.

Під час спілкування з майбутніми італійськими дипломатами архімандрит Кирил розповів про релігійну ситуацію в Україні і наголосив, що ця ситуація багато в чому зумовлена розташуванням цієї держави на перетині цивілізацій. Студенти також цікавилися відносинами між православними, католиками та греко-католиками в Україні, запитували про майбутній візит Патріарха Кирила в Україну.

На завершення зустрічі архімандрит Кирил подарував професору С. Пілотто ікону Києво-Печерської Божої Матері, а студентам – ікони святителя Спиридона Триміфунтського, мощі якого нещодавно перебували в Україні. У відповідь професор С. Пілотто підніс отцю Кирилу декілька книг, виданих університетом. Гостям також була запропонована оглядова екскурсія Києво-Печерською Лаврою.
 
ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com