УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир прийняв у Києво-Печерській Лаврі вихованців музичної школи села Згурівка30 серпня відбувся черговий концерт у рамках акції «Діти в Лаврі», організатором якої є Київська Митрополія Української Православної Церкви. Вихованці музичної школи села Згурівка, що на Київщині виступили для дітей із багатодітних та малозабезпечених родин, а також для дітей-сиріт з Печерського району столиці. Привітав малечу Блаженніший Митрополит Володимир. Він побажав тим, хто йде до школи бути жадібними до знань та пам’ятати, якого вони роду та якої віри. «Знання – це не тільки людська праця і наполегливість.

Це й Боже благословення, Божа благодать, яку Господь щедро посилає всім нам в допомогу, щоб ви виросли гарними, достойними, щоб ви вчились добре, щоб ви були хорошими громадянами і справжніми християнами, — відзначив зокрема Блаженніший Владика. — Наш народ здібний і з допомогою Божою буде знати, де він живе і пильнувати зі всіх сторін, де це можливо, щоб в нас було все гаразд».

Голова правління Міжнародного благодійного фонду «Соняшник» Алла Горбунова, яка взяла активну участь у організації попереднього виступу талановитих дітей перед своїми однолітками, була відзначена орденом Української Православної Церкви «450-річчя перенесення на Волинь Почаївської ікони Божої Матері».

Також Блаженніший Митрополит Володимир відзначив Благословенними грамотами керівництво Згурівського району та педагогів музичної школи. Кожен хлопчик і дівчинка отримали з рук Архіпастиря іконку Почаївської Божої Матері та солодощі, а юні виконавці ще й футболку з символікою Митрополита та м’яку іграшку.

Після завершенні урочистої частини дітям провели екскурсію Свято-Успенською Києво-Печерською Лаврою. Історію обителі розповідали для них студенти Київських духовних шкіл. На думку організатора заходу, найцікавіше дізнаватися про Лавру саме з вуст тих, хто тут живе та вчиться. Багато хто з дітей відвідав Києво-Печерську обитель вперше. Виходили ж з монастиря усі з непохитним бажанням приходити сюди якомога частіше.

Ольга Сердюк, спеціально для
сайту orthodox.org.ua

 
ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com