УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального військового відділу УПЦ взяв участь в урочистостях з нагоди початку нового навчального року в Національному університеті внутрішніх справ України (ОНОВЛЕНО)2 вересня на навчальній базі Київського національного університету внутрішніх справ України, що у селі Віта поштова Святошинського району столиці відбулися урочисті заходи, присвячені початку нового навчального року. Очолив святкування Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.

На заході були присутні викладачі навчального закладу на чолі з його ректором — кандидатом юридичних наук, професором генерал-лейтенантом міліції Євгеном Моісеєвим. Були тут викладачі, співробітники центрального апарату Міністерства внутрішніх справ, а також відділень міліції різних районів Києва. Приїхали сюди також батьки, рідні та близькі курсантів, які навчатимуться в університеті.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира Українську Православну Церкву на заході представляв голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин.

Відкрив урочистості своїм виступом Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, який вручив чергові звання співробітникам університету, а також грамоти кращим курсантам.

Потім свої промови проголосили викладачі навчального закладу. Після цього присутні мали можливість побачити імітацію показових боїв між курсантами, майстерність інструкторів з автомобільного спорту, які протягом року навчатимуть майбутніх правоохоронців мистецтву водіння авто в екстремальних умовах, з концертною програмою виступили слухачі університету, а також випускники, зокрема співачка Катерина Бужинська (майор міліції).

Завершилася офіційна частина заходу молебнем на початок навчального року, який прямо на трибуні перед плацом відправив архієпископ Львівський і Галицький Августин.

У своєму звернені до присутніх він побажав усім Божої допомоги у навчанні та закликав бути дисциплінованими, адже саме це допомагатиме їм у майбутньому служінні Батьківщині.

Після богослужіння настоятель Богоявленського храму, що при Національному університеті внутрішніх справ України священик Віталій Приходько окропив всіх курсантів і їхніх батьків святою водою.

Потім відбулося спілкування архієпископа Августина з Юрієм Луценком. Зокрема, владика повідомив міністра про те, що 4 вересня Блаженніший Митрополит Володимир вручить ювілейні ордени «450-річчя перенесення Почаївської ікони Божої Матері на Волинь» співробітникам міліції та Державної служби охорони, які допомагали Українській Православній Церкві під час архіпастирського візиту Святішого Патріарха Кирила в Україну.

Далі архієпископ Августин разом із делегацією на чолі з Міністром внутрішніх справ оглянув новітні зразки вогнепальної зброї, військової екіпіровки, а також корпуси нової навчальної бази Університету МВС.

Під час святкового прийому, влаштованого для гостей, Юрій Віталійович подякував голові Синодального військового відділу УПЦ за пастирську опіку над співробітниками правоохоронних органів. «Одного разу владика сказав, що правоохоронець має бути жертовним, тобто віддавати усього себе без залишку іншим. Вдаліше і краще сказати не можна. Закликаю всіх задуматися над цим», — відзначив зокрема Міністр внутрішніх справ.

ДО РЕЧІ.
На полігоні Віти поштової навчатимуться лише першокурсники університету. За словами керівництва закладу, рік у таких умовах замінить півтора роки строкової служби для тих курсантів, які не служили в армії. Також найближчим часом тут планується звести житловий будинок для викладачів і їхніх родин.

Олександр Андрущенко
Фото автора

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com