УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель УПЦ нагородив церковними орденами співробітників АНТК ім. О.К.Антонова4 вересня, Блаженніший Митрополит Володимир у своєму робочому кабінеті  вручив церковні нагороди співробітникам АНТК ім. О.К.Антонова, що забезпечували повітрянні перевезення  під час візиту Святішого Патріарха Кирила до України.

Зокрема,  ювілейними орденами «450 років перенесення на Волинь Почаївської чудотворної ікони Божої Матері» були відзначені:  генеральний конструктор АНТК ім. О.К.Антонова  Дмитро Ківа, командир екіпажу  літака Ан-74 Євген Рябінін, що здійснував перевезення частини офіційної делегації візиту Святішого Патріарха Кирила до України та журналістів, висвітлюючих цю подію та інші.

Серед нагороджених відзначимо бортового інженера вищезгаданного літака, Сергія Клімчука, який є племінником одного із спочилих насельників  Лаври – ієромонаха Руфа. Після церемонії нагородження, авіатори відвідали могилу отця Руфа, який подвизався у Києво-Печерській обителі  ще до закриття монастиря у середині минулого століття і який до свого чернечого постригу також був льотчиком.
 

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com