УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир прийняв Посла Греції пана Х. Дімітріу4 вересня, Блаженніший  Митрополит Київський  і  всієї    України Володимир прийняв Посла  Грецької  Республіки пана Харалампоса Дімітріу на його прохання в зв'язку з завершенням строку його перебування в Україні.

Пан Х. Дімітріу подякував Його  Блаженству за плідну співпрацю,  яку грецьке дипломатичне представництво  мало з Українською Православною  Церквою під час його служби  в Україні. Пан Посол признався,  що матиме ностальгію за нашою країною, де він провів повних чотири роки.

Блаженніший Митрополит Володимир в свою чергу відмітив дружній характер стосунків Української  Православної  Церкви з грецьким православним світом взагалі, і  з Елладською Православною Церквою зокрема.

На завершення зустрічі  Предстоятель Української  Церкви нагородив пана Х. Дімітріу ювілейним орденом "450 років перенесення на Волинь Почаївської  чудотворної   ікони Божої  Матері".

В зустрічі  взяв участь співробтник Відділу  зовнішніх церковних зв'язків Української  Православної  Церкви протоієрей Миколай Данилевич, а також секретар Посольства Греції   пані  О. В. Терезова. 
 
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com