УКР РУС ENG 
   

САЛОНІКИ-КИЇВ. Представник Української Православної Церкви взяв участь в богословській конференції у Салоніках22-26 вересня в місті Салоніки (Греція) відбулася чергова патристична конференція під егідою фонда “Pro Oriente”. Співорганізатором форуму цього року стала Вища церковна академія Салонік, на базі якої й проходили засідання. Тема конференції була присвячена «Святості та апостоличності Церкви». Почесними гостями форуму стали Віденський архієпископ кардинал Кристоф фон Шенборн і митрополит Австрійський Михаїл (Константинопольський Патріархат).

Усього під час конференції було зачитано біля 25 доповідей. Серед інших в конференції взяли участь голова ВЗЦЗ УПЦ архімандрит Кирил (Говорун), який виступив із доповіддю «Апостоличність та право апеляцій») і протоієрей Миколай Макар з доповіддю «Церква: свята та сформована з грішних — згідно зі св. Августином»).

В останній день конференції було проведено круглий стіл на тему «Апостоличність Церкви в контексті богословських проблем Всесвітньої Ради Церков». В цьому заході взяли участь також студенти та викладачі Вищої церковної академії Салонік.
 
ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com