УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА-КАНАДА. Почаївська ікона Божої Матері перебуває у МонреаліЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та на прохання Канадсько-Оттавської єпархії Американської Православної Церкви з 22 вересня розпочалося перебування Почаївської ікони Божої Матері в Канаді.

Першим містом, яке приймає українську святиню, став Монреаль. 23 вересня о 18:30 ікона була принесена в собор святих первоверховних апостолів Петра і Павла, де її зустрічав клір собору та прихожани. Була відправлена вечірня та прочитано акафіст перед образом.

24 вересня
в соборі була звершена Божественна літургія, по завершенні якої настоятель храму протоієрей Анатолій Мельник, виходець із України, був нагороджений ювілейним орденом «450 років принесення на Волинь Почаївської чудотворної ікони Божої Матері».

Станом на 25 вересня іконі мали змогу вклонитися більше 3000 чоловік, що для Канади є досить великою кількістю. Чудотворний образ перебуватиме в Монреалі до 26 вересня, після чого вирушить до Торонто.
 
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com