УКР РУС ENG 
   

11.10.2006. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм в ім’я преподобного Агапіта ПечерськогоУ середу, 11 жовтня, у київському парку імені О.Пушкіна відбулося освячення новозбудованого дерев'яного храму в ім'я преподобного Агапіта Печерського, яке звершив Блаженніший Володимир, Митрополит Київський і всієї України. Під урочистий передзвін Владику зустріли священики на чолі з настоятелем церкви протоієреєм Андрієм Ткачовим.

Після освячення престолу та окроплення церкви святою водою Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до присутніх зі словами подяки за зусилля, докладені до будівництва храму, і побажав Божої допомоги на життєвому шляху. «Церква - це місце колективного піднесення молитов віруючих людей до Бога, - зазначив Блаженніший Митрополит Володимир. - Якщо з нами Господь, то нам не потрібно нікого боятися - ні ворогів видимих та невидимих, ні стихії чи іншої якоїсь біди, адже все знаходиться в Його руках і відбувається з Його святої волі».

Предстоятель Української Православної Церкви відзначив церковними орденами людей, які найбільше потрудилися під час зведення храму. Серед нагороджених - директор видавничого будинку «АДЕФ-Україна» Ігор Шпак та виконавчий директор цієї ж організації Алла Істоміна. Отець Андрій Ткачов подякував Блаженнішому Митрополиту Володимиру за те, що він прибув освятити храм і розділити з громадою на честь преподобного Агапіта духовну радість.

На згадку про цю радісну подію Владика сфотографувався зі священиками та православними віруючими.


(11 жовтня 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com