УКР РУС ENG 
   

13.11.2006. КИЇВ. Новий храм у місті Бровари освятив Предстоятель Української Православної ЦерквиУ неділю, 12 листопада, Блаженніший Митрополит Володимир відвідав місто Бровари Київської області, де мав зустріч з місцевим керівництвом та мешканцями міста. У співслужінні священиків регіону Предстоятель звершив чин освячення храму на честь святого апостола та євангеліста Іоанна Богослова. Свою проповідь під час богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир присвятив подвижницькому життю та апостольській діяльності автора Четвертого Євангелія та Апокаліпсису. «Цей учень Христовий не лише був свідком визначних подій в історії Церкви, що відбувалися в роки земного життя Спасителя, але й сподобився побачити у ведінні останні дні існування світу, - зазначив Предстоятель Української Православної Церкви. - Сьогодні він є щирим молитвеником перед Своїм Учителем за нас - тих, хто ще тільки шукає Бога, або вже знайшов втіху у домі Божому. Будемо вірити, що він завжди буде серед нас у цій церкві, і його молитвами Господь благословлятиме вірних».

На добру згадку про освячення броварського храму Архіпастир подарував громаді ікону всіх преподобних Києво-Печерських, а також відзначив церковними нагородами тих, чиїми стараннями та коштами був зведений цей храм. «Нехай ці нагороди нагадують вам про доброту та чуйність, яку ви проявили до православного священика, котрий одного разу звернувся до вас за допомогою», - сказав Блаженніший Митрополит Володимир, звертаючись до ктиторів і меценатів.

Після богослужіння на подвір'ї перед храмом відбулася бесіда Предстоятеля з мешканцями Броварів. Крокуючи до свого авто, всіх їх благословляв Предстоятель і навіть відповідав на деякі запитання, що хвилюють сьогодні людей. До речі, дехто запитував, чи скоро повернеться до ефіру національного телебачення програма «Православний світ».
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com