УКР РУС ENG 
   

23.12.2006. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив Свято-Введенський храм у селі Трипілля Обухівського районуУ п'ятницю, 22 грудня, Предстоятеля Української Православної Церкви зустрічали біля свого новозбудованого храму мешканці села Трипілля Обухівського району Київської області. У співслужінні священиків регіону Блаженніший владика звершив чин освячення церкви на честь свята Введення у храм Пресвятої Богородиці.

За богослужінням, окрім численних віруючих, молилися голова районної державної адміністрації Віктор Остринський і керівник сільської ради Валерій Терпілов.

Цього дня у храмі лунали піснеспіви у виконанні хору Спасо-Преображенського чоловічого монастиря, який знаходиться неподалік - у селі Нещерів Обухівського району.

Звертаючись до присутніх, Предстоятель коротко розповів про значення храму в житті Пресвятої Богородиці й закликав трипільців завжди молитися їй. «Будемо просити Всемилостивого Бога, щоб дарував мир і спокій кожному, хто переступить поріг цього храму з чистим серцем», - сказав Блаженніший Митрополит Володимир.

На пам'ять про цю знаменну подію він подарував громаді Свято-Введенського храму Тихвинську ікону Божої Матері, а кожен віруючий отримав у знак благословення іконку святителя Миколая.

«Раніше в Трипіллі було три церкви: Введенська, Микільська й Успенська, - поділився з журналістами настоятель храму протоієрей Петро Нагульский. - Але з приходом до влади Микити Хрущова їх зруйнували. Введенський храм теж зрівняли з землею. Відроджувати цю святиню ми почали у 1993 році. Доводилося дуже важко, тому що не було в нас ніякої допомоги з боку. Але Господь почув молитви віруючих Трипілля - і меценати знайшлися, і храм вибудували, і освятили, і, думаю, згодом усе село до віри навернемо».
(25 грудня 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com