УКР РУС ENG 
   

24.12.2006. КИЇВ-ЖИТОМИР. Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Житомирську єпархіюУ неділю, 24 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви побував з архіпастирським візитом у Житомирській єпархії. У селищі міського типу Новогуйвинське він звершив чин освячення храму в ім'я святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

Потім, у співслужінні керуючого справами УПЦ архієпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана, намісника Києво-Печерської Лаври архієпископа Вишгородського Павла і єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія, Предстоятель звершив Божественну літургію в новоосященому храмі.

Під час богослужіння він звернувся до присутніх зі словом повчання. «Цей радісний день став початком нового періоду історії існування вашого храму, - відзначив Блаженніший Митрополит Володимир. - Нехай кожен з вас відчуває на собі заступництво святих первоверховних апостолів перед Престолом Всевишнього».

На добру згадку про подію Предстоятель подарував громаді ікону «Собор Преподобних Києво-Печерських».

«Господь обов'язково віддячить вам за доброту й надану допомогу православним віруючим у будівництві храму», - сказав він, звертаючись до меценатів і представників органів місцевої влади.

Всі вони були нагороджені церковними орденами й грамотами.

Голова селищної ради Валерій Гарбуз подякував Блаженнішому Митрополиту Володимиру за духовну опіку над віруючими Житомирщини; він також сказав кілька слів про важливе значення храму й пообіцяв надалі також допомагати священослужителям і прихожанам у справі відродження духовності.

Цього ж дня Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Спасо-Преображенський кафедральний собор Житомира. Тут він відслужив подячний молебень і благословив парафіян іконками святої великомучениці Варвари, випущеними до 1700-річчя подвигу угодниці Божої.
(27 грудня 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com