УКР РУС ENG 
   

29.12.2006. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви освятив новий корпус Києво-Печерської ЛавриУ п'ятницю, 29 грудня, Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин освячення відновленого корпусу №64-а Києво-Печерської Лаври. Про це повідомила прес-служба УПЦ.

Блаженнішому владиці співслужили архієпископ Львівський і Галицький Августин та намісник монастиря архієпископ Вишгородський Павел. На богослужінні також були присутні керуючий справами УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан і єпископ Бориспільський Антоній.

Після богослужіння Предстоятель звернувся зі словами подяки до всіх, чиїми стараннями та зусиллями сьогодні відновлюється обитель.

Архієпископ Павел подякував Блаженнішому Митрополиту Володимиру за архіпастирську турботу про Києво-Печерську Лавру та її насельників. «Усе, що в нас є сьогодні, ми здобули завдяки благословенню й молитовній підтримці нашого Предстоятеля», - зазначив намісник.

Насельники обителі відроджують зруйновані корпуси з 1988 року. Як один із результатів - освячення піднятого з руїн корпусу №64-а.

«Ця будівля відтворена за стародавніми проектами; ми доклали багато зусиль, щоб повернути лаврській архітектурі первісний вигляд, - сказав журналістам економ обителі архімандрит Варсонофій. - Тепер у Києво-Печерській Лаврі, як і раніше, є нові житлові приміщення для братії, для проскурні й пекарні».

Того ж дня насельники вселися до келій, так що свято Світлого Різдва Христового зустрінуть уже в новому корпусі.
(03 січень 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com