УКР РУС ENG 
   

09.01.2007. КИЇВ. Голова Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ нагороджений орденом святого апостола і євангелиста Іоанна БогословаУ понеділок, 8 січня, у день післясвята Різдва Христового, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Всеніщну у Трапезному храмі в ім'я преподобних Антонія і Феодосія Печерських, що у Києво-Печерській Лаврі. Йому співслужили керуючий справами УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан, намісник обителі архієпископ Вишгородський Павел і завідуючий канцелярії Київської Митрополії УПЦ єпископ Бориспільський Антоній.

Під час богослужіння Предстоятель Української Православної Церкви нагородив голову Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ протодиякона Сергія Косовського орденом святого апостола і євангелиста Іоанна Богослова. За плідну багаторічну діяльність на благо Святої Церкви.

Вже не один рік отець Сергій очолює Відділ благодійності при Священному Синоді. Йому та його підлеглим вдалося налагодити тісну співпрацю Української Православної Церкви з багатьма державними і недержавними соціальними установами, реалізувати безліч благодійних проектів.

Минулого року Синодальний відділ вклав в такі заходи більш ніж один мільйон гривень. Тільки одна акція «Свіча милосердя» зібрала сто тисяч гривень, що пішли на благоустрій найбільш занедбаних будинків для людей похилого віку.

«Нами здійснюється активна місіонерська й просвітницька діяльність серед світської молоді, - сказав отець Сергій. - У Києві діє загін православних скаутів, а це п'ятдесят дітей з неблагополучних родин, які стали активними прихожанами».

Цього року був зареєстрований Благодійний фонд «Віра. Надія. Любов».

Під керівництвом отця Сергія був запроваджений новий напрямок діяльності соціального відділу Церкви - візити тренерів і волонтерів до обласних центрів України з лекціями про профілактику ВІЛ-СНУДу й реабілітацію тих, хто постраждав від торгівлі людьми. Вони також виступають з лекціями, присвяченими роботі з онкохворими дітьми та їхніми батьками.

Окрім здійснення соціальної та благодійної діяльності, протодиякон Сергій Косовський є інспектором Київських духовних шкіл; він також постійно бере участь у богослужіннях, які звершує в храмах і монастирях Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com