УКР РУС ENG 
   

19.01.2007. КИЇВ. У день Богоявлення тисячі віруючих молилися у Києво-Печерській Лаврі разом з Блаженнішим Митрополитом ВолодимиромСьогодні, 19 січня, Православная Церква відзначає свято Богоявлення. Цього дня Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври в ім'я преподобних Антонія і Феодосія Печерських звершив Предстоятель Української Православної Церкви. Йому співслужили намісник обителі архієпископ Вишгородський Павел, керуючий справами УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан, насельники лаври та викладачі Київських духовних шкіл у священному сані.

Блаженніший Митрополит Володимир привітав присутніх зі святом і побажав їм завжди відчувати на собі дію Божественної благодаті.

Потім віруючі на чолі з духовенством пройшли хресним ходом від Трапезного храму до колодязів, освячених в ім'я святих засновників Києво-Печерської Лаври. Тут Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин Великої Агіазми - освячення хрещенської води. Нею він окропив присутніх.

Щоб набрати хрещенської води, до колодязів преподобних Антонія і Феодосія Печерських, які знаходяться біля храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело» прийшли тисячі віруючих. Православні християни вважають, що вода, освячена в день Богоявлення, може зберігатися протягом десятиліть, а також допомагати у разі хвороб та інших негараздів.

Проповідь Блаженнішого Митрополита Володимира на Богоявлення ЧИТАЙТЕ ТУТ!

 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com