УКР РУС ENG 
   

Архієпископ Афінський і всієї Еллади Ієронім II зустрівся з делегацією Української Православної ЦерквиУ суботу, 16 лютого, з нагоди своєї інтронізації Блаженніший Архієпископ Афінський і всієї Еллади Ієронім прийняв делегацію Української Православної Церкви, яка взяла участь в урочистих заходах у складі офіційної делегації Руської Православної Церкви.

Під час зустрічі архієпископ Митрофан привітав Блаженнішого Архієпископа Ієроніма із сходженням на архієпископський престол Елладської Православної Церкви та передав Його Блаженству вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира з приводу інтронізації. Крім того, від імені Митрополита Володимира Блаженнішому Архієпископу Ієроніму була передана в дар панагія.

Владика Митрофан подякував Блаженнішому Архієпископу Ієроніму за пастирське піклування про наших співвітчизників - православних українців, які знаходять духовну підтримку в багатьох храмах Греції. Серед таких святинь - афінський прихід, де настоятелем є випускник Ленінградської духовної академії архімандрит Прокопій (Петрідіс), який знає російську мову й неодноразово відвідував Україну.

За офіційними даними, у Греції легально проживає близько 20 тисяч українців. Українська діаспора є третьою за кількістю серед національних меншин Греції. Українські дипломати в країні говорять, що реальна кількість наших співвітчизників у Греції сягає 60-80 тисяч, більшість із них мешкають нелегально.

Владика Митрофан подякував Блаженнішому Архієпископу Ієроніму за розуміння тих труднощів, з якими стикається Українська Православна Церква, а також за підтримку в подоланні розколу.

Подякувавши за привітання, Блаженніший Ієронім тепло висловився про Україну і зізнався, що він неофіційно кілька разів відвідав нашу країну. «У моїй Левадійській митрополії ми кожного літа приймали по 300-400 дітей з України для відпочинку та оздоровлення. Я бував у Криму і дуже шаную святителя Луку (Войно-Ясенецького)», - зазначив Предстоятель Елладської Церкви, додавши, що він особисто знайомий з митрополитом Сімферопольським і Кримським Лазарем.

У зустрічі також взяли участь інші члени делегації Руської Православної Церкви - митрополит Воронезький і Борисоглібський Сергій, секретар Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату (ВЗЦЗ МП) з міжправославних відносин протоієрей Миколай Балашов, співробітник ВЗЦЗ Української Православної Церкви священик Миколай Данилевич, секретар Воронезького єпархіального управління архімандрит Андрій (Тарасов) і співробітник ВЗЦЗ МП А. Г. Чуряков.

Священик Миколай Данилевич
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com