УКР РУС ENG 
   

01.09.2006. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир благословив викладачів і вихованців Київських духовних шкіл на новий навчальний рікСьогодні, 1 вересня, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври Блаженніший Митрополит Володимир звершив молебень перед початком навчального року. Йому співслужили архієпископ Львівський і Галицький Августин, ректор Київської духовної академії й семінарії протоієрей Микола Забуга та викладачі духовних шкіл.

Перед початком урочистого молебню Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до студентів духовних шкіл з напутнім словом, в якому відзначив, що знань не досить, необхідно ще ці знання вміти застосовувати в духовному житті.

«Кожна справа вимагає зусилля й праці, - сказав Блаженніший владика. - Пошуки істини Божої, розуміння Його святої волі вимагає особливих зусиль, особливої праці. Сам Господь відкриває Себе, іде назустріч нашим немочам, зміцнюючи нас на нелегкому шляху Богошукання своєю добротою й милосердям. У нелегкій праці здобування знань хочу закликати молитовну допомогу преподобного Нестора, Літописця Печерського. Сердечно поздоровляю отця ректора, викладачів, вихованців і студентів Київських духовних шкіл. Бажаю допомоги Божої в працях на ниві духовної освіти».

Вдячний молебень прикрасили пісні семінарського хору під управлінням ієродиякона Романа (Підлубняка). Після врочистого молебню кожен викладач і студент духовних шкіл підходили під благословення до Блаженнішого Митрополита Володимира, який також окропляв усіх святою водою.

Були цього дня в Успенському соборі й студенти світських вузів Києва, які прийшли в Києво-Печерську Лавру, щоб попросити архіпастирського благословення на новий навчальний рік.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com