УКР РУС ENG 
   

28.09.2006. ДОНЕЦЬК. Блаженнійший Митрополит Володимир провів прес-конференцію для засобів масової інформаціїУ четвер, 28 вересня, в рамках святкування 15-річчя ювілею Донецької єпархії, в будинку Донецької обласної державної адміністрації відбулася офіційна зустріч православних ієрархів на чолі з Блаженнішим Митрополитом Володимиром та представників обласної влади на чолі з головою Донецької обласної ради А.М.Близнюком. Під час бесіди були підбиті підсумки співпраці духовної та світської влади області й намічені плани на майбутнє. Також торкнулися проблеми функціонування парафій, монастирів, ведення духовно-просвітницької, соціальної, місіонерської та доброчинної діяльності.

Після зустрічі з представниками обласної влади в будинку Донецької обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція для засобів масової інформації, яку очолив Блаженніший Митрополит Володимир. У процесі діалогу високих гостей з представниками телебачення, радіо, міських та обласних періодичних видань було обговорено низку актуальних питань сучасності. Основною темою бесіди стали події, пов'язані з ювілеєм Донецької єпархії. Також було піднято низку гострих питань, пов'язаних із взаємостосунками Церкви та політики. Обговорювалися актуальні питання релігійної освіти й духовної просвіти українського суспільства, взаємодії Церкви і ЗМІ.

Одну з основних проблем сучасного українського суспільства Блаженніший Митрополит Володимир вбачає у розповсюдженні багатьох релігій і сект, що нині добре простежується в нашій країні. «Нам потрібно відновити громадянську єдність, щоб довести суспільство до належного високого морального стану. Біда у тому, що в Україні розділене православ'я. Православ'я - це традиційна релігія і вірування на території Київської Русі, звідки воно пішло в інші місця. Проблема й у тому, що дуже багато у нас тепер релігій, в яких складно розібратися і які декларують одне, а насправді роблять інше. Це теж завдає збитків, - зазначив Митрополит Володимир. - Ми робимо все, що можемо, ми молимося, щоб Господь просвітив наш народ, але в цій справі потрібні, звичайно, спільні зусилля, і насамперед участь ЗМІ та телебачення, до яких ми сьогодні практично не маємо доступу».

Усім учасникам зустрічі вручили ювілейні видання «Православный лик Донбасса».

 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com