УКР РУС ENG 
   

23.10.2006. КИЇВ – САНКТ-ПЕТЕРБУРГ. Блаженніший Митрополит Володимир привітав викладачів і студентів Санкт-Петербурзької духовної академії з 285-ою річницею від дня заснування навчального закладуЗ нагоди святкування в Санкт-Петербурзькій духовній академії знаменної дати - 285-ліття від дня заснування та 60-ліття відродження духовної школи - Блаженніший Митрополит Володимир відправив вітальний лист ректорові академії та семінарії архієпископу Тихвинському Костянтину. В листі Владика поздоровив членів професорсько-викладацької корпорації, співробітників та учнів зі знаменною подією.

«За цей період зі стін духовної кузні вийшло багато архієреїв і священнослужителів, професорів і викладачів. Вони стали сьогодні прикрасою Церкви Христової, відданими служителями вівтаря Господнього й справжніми патріотами своєї Батьківщини.

З особливим благоговінням і трепетною любов'ю я згадую сьогодні роки свого навчання в стінах Ленінградської духовної академії. Незгладимо вразили наші наставники, багато з яких пройшли складні випробування в роки гонінь. Їхня мужність і стійка віра залишили незабутній слід у моїй пам'яті.

Цього святкового дня молитовно бажаю Божих милостей і щедрот, радості, миру й благодаті Христової у відповідальній і нелегкій роботі. Благословення Боже й молитовне заступництво святого апостола та євангеліста Іоанна Богослова нехай перебувають з усіма вами!»


(24 жовтня 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com