УКР РУС ENG 
   

09.11.2006. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир нагородив найкращих журналістів Інтернет-порталу «Православіє в Україні»У день пам'яті преподобного Нестора Літописця, 9 листопада, Блаженніший Митрополит Володимир нагородив орденами Української Православної Церкви та Благословенними грамотами кращих кореспондентів Інтернет-порталу «Православіє в Україні». Владика привітав православних журналістів з днем пам'яті їхнього небесного заступника та побажав допомоги Божої у діяльності на славу Церкви.

«Вітаю вас з днем преподобного Нестора Літописця, заступника православних журналістів. Нехай благословить вас Господь на працю у церковному винограднику, нехай буде його благословення на всі ваші добрі починання. На знак нашої вдячності хочу вручити вам ці нагороди».

Під спів «многая літа» до церковних нагород були представлені кращі журналісти Інтернет-порталу «Православ'я в Україні» та його позаштатні співробітники. Юлія Комінко, випусковий редактор, одержала орден преподобного Нестора Літописця II ступеня. Колектив сайту був відзначений грамотами Блаженнішого Митрополита Володимира. На знак благословення за старанну працю на благо святої Церкви ними були нагороджені: відповідальний редактор порталу священик Андрій Дудченко, керівник відділу по роботі з регіональними кореспондентами священик Сергій Котік, дизайнер порталу Олександр Паламарчук, програміст Юрій Кирей, літературний редактор Надія Замоцна та кореспондент Віталій Сидоркін.

Цей день знаменний для української православної журналістики ще й тим, що Блаженнішим Митрополитом Володимиром була затверджена нова нагорода - грамота інформаційного порталу «Православіє в Україні». У майбутньому нею будуть нагороджуватися люди, які пишуть на церковну тематику в Інтернеті. Мета цієї нагороди в тому, щоб відзначати кращі православні сайти українського Інтернету, кращих Інтернет-редакторів, журналістів, фотокореспондентів і дизайнерів. Уперше ними були нагороджені єпархіальні кореспонденти цього порталу.

Наприкінці урочистої події священик Андрій Дудченко, відповідальний редактор Інтернет-порталу «Православ'я в Україні», подякував Предстоятелю Української Православної Церкви за довіру. «Блаженніший Владико, для нас велика честь - прийняти Ваше благословення й Вашу пастирську опіку», - сказав він.

 

Докладніше про подію читайте на Інтернет-порталі «Православіє в Україні».


(10 листопада 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com