УКР РУС ENG 
   

18.11.2006. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир був нагороджений орденом «За людяність і милосердя»У середу, 15 листопада, відбулася зустріч Предстоятеля Української Православної Церкви з керівництвом Міжнародного благодійного фонду святої Марії. За багаторічну доброчинну діяльність та вагомий внесок у відродження духовності й моральних цінностей від був нагороджений орденом «За людяність і милосердя».

Після закінчення церемонії нагородження духовний наставник фонду протоієрей Анатолій Затовський розповів про історію створення та діяльність благодійного фонду святої Марії.

Він був заснований 13 років тому у храмі на честь священномученика Макарія, митрополита Київського.

24 травня 1994 року була організована перша благодійна акція фонду за участю Предстоятеля Української Православної Церкви «Свято материнства і дитинства», яка пройшла в кінотеатрі «Київська Русь».

«Наш благодійний фонд займається культурно-мистецькими, духовними акціями, а також підтримує обдарованих дітей, опікуєтеся інвалідами, самотніми старенькими людьми, школами-інтернатами та дитячими притулками, - розповіла президент фонду святої Марії Галина Матіко-Бубнова. - Крім того, фонд щороку організовує поїздки "Пізнаймо свій рідний край" і "Моя дорога до храму". У рамках цих проектів ми подорожуємо святими місцями України. Цього року ми побували в Свято-Успенській Почаївській Лаврі, Новгород-Сіверському монастирі на Чернігівщині, відвідали святі місця Полтавщини та Львівщини».

Таким чином співробітники фонду не тільки матеріально підтримують соціально незахищені верстви населення, але й дають людям можливість долучитися до духовних скарбів нашої Батьківщини.

 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com