УКР РУС ENG 
   

03.12.2006. КИЇВ-ПАРИЖ. Блаженніший Митрополит Володимир молився за Україну у Трьохсвятительському храмі ПарижаУ неділю, 3 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні намісника Києво-Печерської Лаври архієпископа Вишгородського Павла та священиків регіону звершив Божественну літургію у парижскому храмі на честь Трьох святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста.

Після закінчення богослужіння делегація з України на чолі з Блаженнішим Митрополитом Володимиром відвідала кафедральний собор міста - Мадлен. Перед ракою з мощами святої рівноапостольної Марії Магдалини Архіпастир відслужив подячний молебень.

Від імені священослужителів і віруючих Української Православної Церкви Блаженніший Владика подарував громаді собору ікону Воскресіння Христового.

А у другій половині дня собор відкрив двері для шанувальників цероквного хорового мистецтва. Чернечий хор Києво-Печерської Лаври під управлінням ієродиякона Геронтія (Борисевича) виконав найкращі богослужбові піснеспіви зі свого репертуару.

А в суботу, 2 грудня, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію біля раки з мощами святої рівноапостольної цариці Олени - у соборі Сен-Ле-Сен-Жиль. На згадку про цю світлу подію він подарував громаді собору ікону святого пророка Іоанна Предтечі.

Того ж дня Предстоятель Української Православної Церкви відслужив подячний молебень у кафедральному соборі міста Ам'єн - перед чесною главою святого Іоанна Хрестителя. Ввечері в цьоому соборі з концертною програмою виступив хор Києво-Печерської Лаври.

Про перший день перебування делегації від Української Православної Церкви у Франції читайте ТУТ!
(03 грудня 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com