УКР РУС ENG 
   

08.12.2006. КИЇВ. Поставте запитання Предстоятелю Української Православної Церкви!У понеділок, 11 грудня, в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (вулиця Січневого повстання, 25, корпус № 45) відбудеться прес-конференція «Дні Києво-Печерської Лаври у Парижі».

З 10.30 до 11.00 журналістів зустрічатимуть біля входу до монастиря співробітники організаційного відділу.

На початку заходу перед присутніми виступить чернечий хор обителі. Потім на запитання журналістів відповідатимуть Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир, намісник Києво-Печерської Лаври архієпископ Вишгородський Павел і голова організаційного комітету монастиря архімандрит Варсонофій.

У рамках прес-конференції пройде фотовиставка - численні знімки допоможуть присутнім більше дізнатися про перебування делегації Української Православної Церкви на чолі з Блаженнішим Митрополитом Володимиром у Франції.

Також планується показ відеофільму про «Дні Києво-Печерської Лаври у Парижі».

Нагадаємо, що ця акція була організована Українською Православною Церквою з нагоди 955-річчя від дня виникнення визначної святині світового православ'я.

Організатори заходу, що проходив у різних містах Франції протягом п'ятьох днів (з 1 по 5 грудня), поставили собі за мету преставити світовій громадськості Києво-Печерську Лавру не лише як унікальний пам'ятник архітектури, але й духовний центр - чоловічий монастир зі стародавніми традиціями, завдяки якому сьогодні відновлюються зруйновані атеїстичною владою храми та відроджується духовна культура українського народу.

До скаладу делегації, окрім Блаженнішого Митрополита Володимира, увійшли намісник Лаври архієпископ Вишгородський Павел, деякі насельники обителі та чернечий хор на чолі з ієродияконом Геронтієм (Борисевичем).

Делегати не лише подорожували Францією, але й звершували богослужіння перед визначними християнськими святинями. Зокрема, були відслужені подячні молебені біля Тернового вінця Спасителя у соборі Паризької Богоматері (Cathedrale de Notre Dame), перед чесною главою святого пророка Іоанна Хрестителя в місті Ам'єн, біля мощей святої Марії Магдалини в паризькому соборі Мадлен; паломники вклонилися омофору Пресвятої Богородиці в соборі міста Шартр.

Також Блаженніший Митрополит Володимир звершив дві Божественні літургії в храмі на честь Трьох святителів у Парижі.

В усіх цих місцях чернечий хор Києво-Печерської Лаври виступив з концертами духовної музики.

Найважливішим моментом акції «Дні Києво-Печерської Лаври у Парижі» стала зустріч Предстоятеля Української Православної Церкви з Генеральним директором ЮНЕСКО Коічіро Мацуурою. Він пообіцяв делегатам від Української Православної Церкви, що під час свого офіційного візиту до Києва обов'язково відвідає Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру - ознайомиться з її духовною спадщиною та сучасним станом.

Завершиться прес-конференція «Дні Києво-Печерської Лаври у Парижі» фуршетом.

За додатковою інформацією можна звернутися до PR-менеджера «CLEVER group» Наталлі Карибової за телефоном: 8 (067) 246-57-58.
(08 грудня 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com