УКР РУС ENG 
   

14.12.2006. КИЇВ. Відбулася офіційна зустріч Блаженнішого Митрополита Володимира з новопризначеним головою Державного комітету України у справах національностей та релігійПостановою Кабінету Міністрів України за № 1575 від 8 листопада 2006 року було встановлено з метою подальшого вдосконалення системи органів виконавчої влади та відповідно до пункту 9-1 статті 116 Конституції України (254к/96-ВР) реорганізувати Державний комітет у справах національностей та міграції і Державний департамент у справах релігій.

На їхній базі був утворений Державний комітет України у справах національностей та релігій.

Також Кабінет Міністрів постановив (документ за №1674/2006п від 2 грудня 2006 року) виконуючим обов'язки голови цього органу призначити Георгія Дмитровича Попова.

У вівторок, 12 грудня, він відвідав Києво-Печерську Лавру, де відбулася його офіційна зустріч з Блаженнішим Митрополитом Володимиром.

Під час бесіди сторони обговорювали форми подальної співпраці Церкви і Держави. Георгій Попов окреслив спектр діяльності новоутворенного органу, розповів про його функції, а також висловив свою позицію стосовно нинішньої міжконфесійної ситуації в Україні.

Блаженніший Митрополит Володимир, у свою чергу, говорив про проблеми, що стоять сьогодні перед Українською Православною Церквою. Він закликав Георгія Дмитровича, у межах його повноважень, зробити все можливе задля подолання протиріч між представниками окремих конфесій. Предстоятель подякував гостеві за візит і благословив його на плідну працю у благо українського народу.
(14 грудня 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com