УКР РУС ENG 
   

27.12.2006. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир мав зустріч з делегацією Польської Православної ЦерквиУ середу, 27 грудня, з благословення Митрополита Варшавського і всієї Польщі Сави Києво-Печерську Лавру відвідали єпископ Гайновський Мирон і намісник Яблочинського чоловічого монастиря архімандрит Георгій (Паньковський), якому на останньому засіданні Священного Синоду Польської Православної Церкви визначено бути єпископом Сумячецьким, вікарієм Варшавської Митрополії.

У другій половині дня у своїй предстоятельській резиденції їх прийняв Блаженніший Митрополит Володимир.

Владика Мирон є військовим єпископом, тож він розповів Архіпастирю про останні заходи у польських військових частинах і в'язницях.

За його словами, між Українською та Польською Православними Церквами існує дуже міцний духовний зв'язок, адже багато польських монастирів засновані вихідцями з Києво-Печерської Лаври. Чимало молодих поляків навчаються у Київській духовній академії, щороку велика кількість паломників із Польщі відвідує визначні святі місця України. Те саме можна сказати і про українців.

Блаженніший Митрополит Володимир попросив делегатів передати Предстоятелю Польської Православної Церкви найщиріші вітання зі святами, а також поздоровив архімандрита Георгія з обранням в єпископи.

Наостанок сторони обмінялися цінними подарунками.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com