УКР РУС ENG 
   

10.07.2006. КИЕВ. Єпископат Української Православної Церкви поповнився двома архієпископамиПід час урочистої Божественної літургії, яка відбулася вчора, 9 липня, у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі з нагоди 40-річчя єпископського служіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира було оголошено про возведення в сан архієпископа двох українських архієреїв - єпископів Криворізького і Нікопольського Єфрема та Почаївського Володимира.

Владика Єфрем (Кицай), який очолює Криворізьку кафедру уже майже десять років, нещодавно, 5 липня, відзначив свій 40-річний ювілей. Інтерв'ю з єпископом Єфремом, присвячене актуальним питанням життя єпархії, читайте на сайті «Православіє в Україні».

Єпископ Почаївський Володимир (Мороз) вже 10 років є намісником визначної пам'ятки українського православ'я - Свято-Успенської Почаївської Лаври, з них 6 - у сані єпископа. За цей час у святині був проведений капітальний ремонт приміщень, благоустроєна територія, побудовані братські корпуси та чудовий готель для прочан. 28 липня, у день пам'яті рівноапостольного князя Володимира Почаївський владика святкуватиме свій День Ангела.

Редакція офіційного сайту Української Православної Церкви та порталу «Православіє в Україні» щиро вітає владик з отриманням високих нагород та бажає Божої допомоги у подальшому пастирському служінні!   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com