УКР РУС ENG 
   

21.08.2006. КИЇВ. Керуючий справами УПЦ спростував інформацію про те, що священики уникають участі в IV Всесвітньому форумі українцівЗ благословення Блаженнішого Митрополита Володимира керуючий справами УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття IV Всесвітнього форуму українців, що відбулися в Національному палаці «Україна» у п'ятницю, 18 серпня.

Серед учасників заходу виникла дискусія щодо розповсюдженої деякими ЗМІ інформації про те, що священики Української Православної Церкви навмисно уникають брати участь в організації та проведенні форуму, чим виявляють неповагу до українського народу в його прагненні соборності та незалежності.

У відповідь на це архієпископ Митрофан зазначив, що представникам Української Православної Церкви, яка є найбільшою релігійною конфесією в Україні, не було надіслано офіційних запрошень. Не менш критичною була ситуація й під час форуму. Владиці Митрофану, як офіційному представникові УПЦ, навіть не надали можливості виступити з вітальним словом.


(21 серпень 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com