УКР РУС ENG 
   

25.09.2006. КИЇВ. Архімандриту Гедеону (Харону) вручено указ Блаженнішого Митрополита Володимира про призначення його настоятелем храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці (на місці Десятинної церкви)Десятинний храм (на честь Різдва Пресвятої Богородиці) 21 вересня відзначив своє престольне свято. Щоб відновити молитовний престол і гордість України - Десятинну церкву, громада храму на Великдень цього року встановила неподалік від місця, де знаходилася святиня, храм-намет, де нині ведуться богослужіння. Привітати виконуючого обов'язки настоятеля архімандрита Гедеона, громаду та парафіян храму, а також розділити богослужбове спілкування приїхав секретар Київської Митрополії, благочинний Київської єпархії протоієрей Віталій Косовський, а також священнослужителі єпархії.

Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира отець Віталій привітав клір і парафіян зі святом Різдва Пресвятої Богородиці та побажав покрову і заступництва Матері Божої на всіх вірних дітей Православної Церкви в цій нелегкій праці - відродженні національної святині.

Отцю Гедеону вручили указ Блаженнішого Митрополита Володимира про призначення його настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці (Десятинної).


(25 вересень 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com