УКР РУС ENG 
   

24.11.2006. КИЇВ. Призначено нового Голову Синодальної комісії по діалогу з УАПЦУ середу, 22 листопада, під час засідання Священного Синоду УПЦ була оприлюднена інформація Блаженнішого Митрополита Володимира про роботу Синодальної комісії УПЦ по діалогу з УАПЦ.

Нагадаємо, що наприкінці 2005 року на ім'я Предстоятеля УПЦ Його Блаженства, Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України від керівництва УАПЦ надійшло письмове звернення з пропозицією відновити діалог, розпочатий ще у 1995 році. Однак, в силу певних обставин його було перервано. Своїм рішенням від 9 лютого 2006 року (журнал №4) Священний Синод УПЦ благословив його відновлення. За останній час було проведено дві зустрічі, на яких були сформульовані найважливіші проблеми, що вимагають обговорення і вирішення.

В результаті Синод схвалив роботу Комісії та її позицію в переговорному процесі з УАПЦ, а також благословив брати участь в засіданнях Комісії та в переговорному процесі в якості спостерігача з правом дорадчого голосу клірику Київської єпархії священику Петру Зуєву.

Члени Синоду також заслухали рапорт митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея про звільнення його з посади Голови Синодальної комісії УПЦ по діалогу з УАПЦ. Головою Синодальної комісії був призначений архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан.

Журнали засідань Священного Синоду УПЦ за 22 листопада 2006 року читайте ТУТ! 


(24 листопада 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com