УКР РУС ENG 
   

23.12.2006. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир відслужив подячний молебень на Володимирський гірці з нагоди закінчення рокуУ суботу, 23 грудня, біля пам'ятника святому Володимиру на Володимирській гірці Блаженніший Митрополит Володимир у співслужінні архієреїв Української Православної Церкви і столичного духовенства звершив молебень з нагоди закінчення року перед мощами хрестителя Русі. Помолитися разом з Предстоятелем Української Православної Церкви прибув Президент України Віктор Ющенко.

Блаженніший Митрополит Володимир зазначив, що молебень наприкінці року став доброю традицією. «Щороку ми збираємося біля хрестителя Русі й молитися перед мощами рівноапостольного князя Володимира. Ми зібралися тут, щоб подякувати Всещедрому Богу за Його великі благодіяння, які він нам дав у цьому році, та попросити у Нього благословення і милості на наступний рік, щоби він був щасливий для нашої країни та народу, і щоб Господь завжди був з нами», - сказав Баженнійший Митрополит Володимир.

За богослужінням молилися перший віце-прем'єр-міністр України Микола Азаров, віце-прем'єр-міністр Дмитро Табачник, перший віце-спікер парламенту Адам Мартинюк, секретар РНБО Віталій Гайдук, керівник Секретаріату Президента Віктор Балога та інші високопосадовці. Було заплановано приїзд Прем'єр-міністра України Віктора Януковича, але він на даний момент відбув з офіційною делегацією до Туркменістану для участі в церемонії прощання з президентом Туркменістану Сапармуратом Ніязовим.

На молебні лунали молитви за Україну та її Президента.   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com