УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель УПЦ відкрив роботу науково-практичної конференції, присвяченої 100-річчю Київського релігійно-філософського товариства1 травня в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус № 45) розпочала  роботу Міжнародна науково-практична конференція «Православ’я і сучасність: досвід зустрічі», присвячена 100-річчю Київського релігійно-філософського товариства.

Вона відбувається з  благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та організована Київським релігійно-філософським товариством (далі - КРФТ), Київськими духовними академією і семінарією, Місіонерським відділом при Священному Синоді УПЦ, Богословсько-педагогічними курсами Всеукраїнського православного педагогічного товариста.

Першу частину конференції вітальним  словом відкрив Блаженніший Митрополит Володимир, який побажав її учасникам успіхів і Божої допомоги.

Після цього учасників і гостей форуму привітав  ректор КДАіС архієпископ Бориспільський Антоній, а від імені митрополита Луганського і Алчевського Іоанникія та  голови Місіонерського відділу при Священному Синоді УПЦ архієпископа Полтавського і Миргородського Филипа були зачитані вітальні адреси. Окрім цього, присутніх привітав проректор із наукової та методичної роботи Ужгородської Богословської Академії ігумен Євфросин (Білаш), який також нагородив голову  КРФТ протоієрея Миколая Макара медаллю святих рівноапостольних Кирила і Мефодія ІІ ступеня.

Наприкінці першої частини конференції Митрополиту Володимиру були подаровані екземпляри відродженого друкованого органу КРФТ - журналу «Християнська думка».

Міжнародна науково-практична конференція «Православ’я і сучасність: досвід зустрічі» буде відбуватися з 1 по 4 травня.

ДО РЕЧІ. Київське релігійно-філософське товариство працювало у 1908–1919 роках. Його поява, як і інших подібних організацій, була пов'язана з поверненням інтелігенції в лоно Православної Церкви, з бажанням усвідомити найбільш гострі питання сучасності крізь призму православного віровчення. КРФТ було  відтворено в 2003 році з благословення Блаженнійшого Митрополита Володимира.
 

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com