УКР РУС ENG 
   

10.07.2006. КИЇВ. Рішення Київради про запровадження в школах предмету «Християнська етика» стало подарунком Блаженнішому Митрополиту Володимиру до 40-річчя єпископської хіротоніїПринаймні, так висловився Київський міський голова Леонід Черновецький, виступаючи на урочистій Академії, що відбулася з нагоди 40-ї річниці архієрейської хіротонії Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира в Національному палаці Україна вчора, 9 липня.

Вітаючи ювіляра, київський мер, зокрема, зазначив, що знає Блаженнішого владику давно, і вважає, що діяльність Архіпастиря заслуговує найвищої уваги через свою значимість і важливість.

Особливо відзначив міський голова особисті якості Предстоятеля Церкви. «Ця людина близька до Бога, - сказав Леонід Черновецький. - Я завжди почуваюся поруч із Митрополитом Володимиром спокійно і в безпеці».

Вітаючи Його Блаженство із знаменною датою від імені киян та міської держадміністрації, мер оголосив про найголовніший подарунок Предстоятелю до дня 40-річчя хіротонії. «Київською мерією прийняте рішення, після погодження з батьками, вперше в історії України ввести для 1-3-х класів новий предмет - Християнську етику», - останні слова Леонід Черновецький промовив уже під гучні оплески присутніх у Національному палаці Україна.

Новий предмет буде вивчатися один раз на тиждень у 1-4 класах. На відміну від просто етики, яка буде викладатися факультативно у 5 та 6 класах,  «Християнська етика» буде обов'язковою  для вивчення.

 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com