УКР РУС ENG 
   

21.12.2006. МОСКВА. Блаженніший Митрополит Володимир і мер Києва відвідали Святійшого Патріарха Алексія IIУ середу, 20 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир і голова Київської міської адміністрації Леонід Черновецький відвідали Святійшого Патріарха Московського і всія Русі Алексія II. Зустріч відбулася в Патріаршій резиденції у Чистому провулку.

Під час бесіди обговорювалися питання, пов'язані зі станом Православної Церкви в Україні, зокрема, у місті Києві. Блаженніший Митрополит Володимир проінформував Його Святість про те, що з ініціативи мера в перших класах ста шести загальноосвітніх шкіл столиці на обов'язковій основі був уведений предмет «Християнська етика».

«У наступному році ми плануємо розширити цей курс, щоб учні других і третіх класів початкової школи також мали можливість вивчати основи християнської етики», - сказав заступник мера Віталій Журавський.

Святійший Патріарх відзначив це як позитивний факт і підкреслив, що знайомство з християнськими традиціями принципово важливо для підростаючого покоління.

Крім того, обговорювалося питання про відведення в місті Києві земельної ділянки під будівництво Свято-Воскресенського кафедрального собору, оскільки Володимирський храм, який виконував цю функцію до 1992 року, зайнятий і утримується розкольниками так званого «Київського патріархату».

Леонід Черновецький завірив ієрархів, що ним особисто та Київрадою буде надана посильна допомога у вирішенні цього питання.

Він також ознайомив Святійшого Патріарха з планом розвитку співпраці Київської міської адміністрації з Українською Православною Церквою. А Предстоятель РПЦ побажав йому Божої допомоги в діяльності та привітав з наступаючими святами Новоліття й Різдва Христового.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com