УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир мав зустріч з Президентом УкраїниНа запрошення Віктора Ющенка Предстоятель УПЦ відвідав Адміністрацію Президента України, де мав зустріч з Головою Держави.

Під час бесіди Віктор Андрійович поінформував Блаженнішого Митрополита Володимира про внутрішню політичну ситуацію в Україні, а також висловив своє бачення виходу з кризи.
У свою чергу, Архіпастир наголосив, що Православна Церква підтримуватиме всі політичні сили, які хочуть добра державі та мирного урегулювання конфлікту.

Він також передав Голові Держави своє Звернення до духовенства і віруючих з приводу останніх подій у політичному житті України, оприлюднене сьогодні на офіційному сайті Української Православної Церкви.
Також йшлося про недопустимість використання церковного чинника у майбутній виборчій кампанії, якщо вона матиме місце.

Блаженніший Митрополит Володимир дав остаточну відповідь про свою неучасть у акції привозу Благодатного вогню та його розповсюдженні світськими особами у Велику Суботу в Софійському соборі столиці.

Була оприлюднена резолюція Предстоятеля, яка унеможливлює участь у цьому заході архієреїв і священнослужителів УПЦ не лише у Києві, але й в усіх регіонах України.

Ця позиція Української Православної Церкви залишається незмінною з минулого року і регламентована відповідним Зверненням канцелярії Київської Митрополії.

Благодатний вогонь напередодні світлого Христового Воскресіння, 7 квітня, буде доставлений до столиці зі Святого града Єрусалима намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архієпископом Вишгородським Павлом, який з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира перебуває цими днями на Святій Землі. Прибуття делегації на чолі з владикою до Києва очікується приблизно о 19-й годині у суботу, 7 квітня.


(05 квітень 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com