УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА. Православна Церква святкує Світле Христове ВоскресінняСьогодні опівночі в усіх храмах Української Православної Церкви розпочалися святкові богослужіння з нагоди великого християнського свята Воскресіння Господа і Спаса нашого Ісуса Христа. А напередодні, у Велику Суботу, з Єрусалима до України літаком прибув Благодатний вогонь, що зійшов у кувуклії Гробу Господнього того ж дня. Архієпископ Вишгородський Павел доставив лампаду з Благодатним вогнем в столицю України. Разом з нею він привіз текст звернення Блаженнійшого Патріарха Єрусалимського Феофіла III до Предстоятеля та вірних чад Української Православної Церкви.

Перед початком нічного богослужіння в Лаврі Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир та архієпископ Павел роздавали Благодатний вогонь усім віруючим, хто прийшов на молитву до обителі.

Святкову Всенічну та Божественну літургію в головному Успенському соборі Києво-Печерської Лаври очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у співслужінні намісника Лаври архієпископа Вишгородського Павла, архієпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана, єпископа Бориспільського Антонія, лаврської братії та академічного духовенства.

Після Божественної літургії Блаженніший владика звершив чин освячення артоса та освятив паски і яйця, принесені віруючими.
Нічне пасхальне богослужіння з Києво-Печерської Лаври транслювали Перший національний канал Українського телебачення та телеканал "Глас".
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com