УКР РУС ENG 
   

16.11.2006. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир привітав співробітників духовно-просвітницького телеканалу «Глас» з Днем працівників телебачення, радіо та зв’язкуСьогодні, 16 листопада, у День працівників телебачення, радіо та зв'язку працівники духовно-просвітницького телеканалу «Глас» отримали привітання й нагороди від Блаженішого Митрополита Володимира.

Цього дня до Предстоятеля Української Православної Церкви було запрошено тих, хто стояв у витоків створення каналу і особливо потрудився на місіонерській ниві.

Урочисто, з квітами співробітники телеканалу зустрічали Блаженішого Митрополита, затаївши подих слухали вітання, хоча й не перші в цей день, але, мабуть, найважливіші, бо ця подія - визнання не тільки професійної майстерності, але й трудів во славу Божу.

Предстоятель відзначив, що співробітники каналу роблять добру богоугодну справу, побажав продовжувати створювати телепрограмами, що сіють розумне, добре і вічне у душах глядачів.

Головного редактора телеканалу протоієрея Вадима Бондаренка було нагороджено правом носити хрест з прикрасами. На увагу до церковних заслуг керівників телеканалу Володимира Барабаша та Юрія Андрущенка було нагороджено орденами Української Православної Церкви святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня та преподобного Нестора Літописця ІІІ ступеня.

Грамотами Митрополита Київського і всієї України у благословення за старанні труди на славу святої Церкви були нагороджені найкращі співробітники телеканалу.

Докладніше про подію читайте на сайті телеканалу "Глас".

 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com