УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир привітав учасників Всеукраїнського православного фестивалю дитячого малюнка і флористикиЛюбі діти, щиро вітаю вас у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, яка протягом багатьох століть є духовною і культурною серцевиною нашого народу та Батьківщини. Тому символічно, що цей фестиваль у рік захисту духовного світу дитини проходить у стінах всеправославної святині. Господь створив наш світ прекрасним і досконалим. Недарма у чинопослідуванні Таїнства Хрещення Бог названий «Ізрядохудожником», тобто особливим Художником. Господь є нашим Творцем і своєму найвищому творінню - людині, він заповів берегти створений Ним світ і його красу.

Сама природа, як найчудовіша картина, нагадує нам про свого Божественного Автора. Людина певною мірою теж є співтворцем, бо людська творчість - це дар Божий. Господь дав людині заповідь трудитися. Без фізичної праці неможливо досягти добробуту, а без духовного вдосконалення - спасти душу. Творчість і труд завжди ідуть поруч. Без щирої віри в Бога творчість вироджується і стає бездушною, а праця - марною. Отже, кожний митець, художник, скульптор, музикант, поет має творити все заради Божої слави. Як оточуючий нас світ розповідає нам про Творця, так само і творчість має крок за кроком наближати нас до пізнання Бога та очищення душі.

Сьогодні в своїх малюнках ви втілили свої творчі задуми. Намальовані храми Божі, природа, ваші рідні та близькі свідчать про те, що у ваших душах є іскорка Божа, є місце для вічного, доброго й світлого. Те, що ви сьогодні представили на конкурсі, нехай відбудеться і у вашому житті.

Нехай ви станете тим поколінням українців, при яких православна віра стане духовною основою життя. Бажаю вам нових творчих успіхів, натхнення на вдосконалення ваших знань та вмінь. Нехай завжди ваші добрі справи починає і супроводжує Боже благословення!

Докладніше про подію ЧИТАЙТЕ ТУТ

 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com